PAN PELICAN

Pan Pelican


Szczegóły kontaktu

ul. Jana Sebastiana Bacha 5
62-052 Szreniawa
PL

Telefon:
513262512

Lokalizacja

Pawilon:
7

Stoisko:
64

Pokaż na mapie

O firmie

Tworzymy zakładki do książek inne niż wszystkie! Zakładki od ©Pan Pelican to autorskie ilustracje i unikalne kształty - dzięki nim czytanie jest jeszcze przyjemniejsze i bardziej osobiste. Dla najmłodszych to wspaniali towarzysze pierwszych lektur, którzy pomogą pokochać książki na całe życie! Zobaczcie tak lubianą przez wszystkich Książkożerców serię "Zwierz czyta też!".Zapraszamy na nasze stoisko gdzie będziecie mogli wybrać gotową zakładkę lub zamówić u Ani personalizowaną ręcznie wykonaną zakładkę na przykład ze swoim ukochanym zwierzakiem! Do zobaczenia!

Produkty

Zakładki do książek inne niż wszystkie!

Będzie mogli wybrać zakładki spośród ponad stu różnych wzorów!

Zakładka do książki Jeżyk

Zakładka do książki z serii "Zwierz czyta też!", drukowana dwustronnie (przód i plecki zwierzaka) na elastycznym tworzywie i odporna na rozlaną kawę! Reprodukcja malowanego ręcznie wzoru.

Zakładka do książki Kotek Stanisław

Zakładka do książki z serii "Zwierz czyta też!", drukowana dwustronnie (przód i plecki zwierzaka) na elastycznym tworzywie i odporna na rozlaną kawę! Reprodukcja malowanego ręcznie wzoru z kotem Stani ...

Zakładka do książki Wieloryb Wally

Zakładka do książki z serii "Zwierz czyta też!", drukowana dwustronnie na elastycznym tworzywie i odporna na rozlaną kawę! Reprodukcja malowanego ręcznie wzoru z wielorybkiem Wally.

Zakładka do książki Maltańczyk Nela

Zakładka do książki z serii "Zwierz czyta też!", drukowana dwustronnie (przód i plecki zwierzaka) na elastycznym tworzywie i odporna na rozlaną kawę! Reprodukcja malowanego ręcznie wzoru z pieskiem Ne ...

Zakładka do książki Marchewka

Zakładka do książki z serii "Smacznej lektury!", drukowana dwustronnie na elastycznym tworzywie i odporna na rozlaną kawę! Reprodukcja malowanego ręcznie wzoru.

Zakładka do książki kotek wersja portretowa

Zakładka do książki z serii "Zwierz czyta też!", drukowana dwustronnie (przód i plecki zwierzaka) na elastycznym tworzywie i odporna na rozlaną kawę! Reprodukcja malowanego ręcznie wzoru.

Zakładka do książki Wiolonczela

Zakładka do książki z serii "Gdy czytam wszystko gra!", drukowana dwustronnie (przód i plecki zwierzaka) na elastycznym tworzywie i odporna na rozlaną kawę! Reprodukcja malowanego ręcznie wzoru.